Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоБудівництво паркінгу бориспільського аеропорту влетить у півмільярда
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Будівництво паркінгу бориспільського аеропорту влетить у півмільярда

Загальна кошторисна вартість будівництва паркінгу в міжнародному аеропорту «Бориспіль» (Київ) збільшена на 123 млн грн - до 518,054 млн грн.

Це закріплено розпорядженням Кабінету міністрів №966-р від 19 листопада 2012 року «Про затвердження скоригованого проекту та титулу будівництва паркінгу державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Згідно з документом, зокрема, вартість будівельно-монтажних робіт складе 346,064 млн грн, обладнання – 64,679 млн грн, пусконалагоджувальних робіт – 1,828 млн грн, інші витрати – 105,481 млн грн.

Крім цього, документ визнає втрату чинності, розпорядження уряду № 372-р від 27 квітня 2011 року, згідно з яким кошторисна вартість робіт становила 395 млн грн.

Нагадаємо, паркінг буде розташований біля терміналу «D» на ділянці 30 тис. кв. м, площа забудови - 18,398 тис. кв. м. Об'єкт розрахований на 2,038 тис. машиномісць.

Скоригований проект отримав позитивний висновок «Укрдержбудекспертизи», який підтверджує його відповідність чинним нормативам з міцності, надійності, експлуатаційної безпеки.

Будівництво об'єкту дозволить забезпечити ефективне функціонування транспортної системи, так як на сьогодні в безпосередній близькості від терміналу «D» аеропорту «Бориспіль» стоянки відсутні, найближчі знаходяться перед терміналами «В» та «F».

Інтерфакс-Україна

 
Коментарі (0)