Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїЦими вихідними зміниться рух деяких автобусів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

Цими вихідними зміниться рух деяких автобусів

Ярмарки цими вихідними змінять рух автобусів маршрутів №№ 6, 31, 61 та тролейбусів маршрутів № 34, 37А
У зв’язку із проведенням продовольчого ярмарку, 9 березня, на вул. Марини Цвєтаєвої (на ділянці від просп. Володимира Маяковського до вул. Миколи Закревського), вул. Лісківській (на ділянці від вул. Милославської до вул. Радунської) та вул. Йорданській (на ділянці від вул. Олександра Архипенка до просп. Степана Бандери), а також 10 березня на вул. Татарській, 32-38 зміниться рух автобусів маршрутів №№ 6, 31, 61 та тролейбусів маршрутів № 34, 37А. 
 
Про це повідомили у КП «Київпастранс».
 
Автобуси маршруту № 6 курсуватимуть трасою: від Дарницької площі до вул. Милославської (без заїзду на вул. Лісківську та вул. Радунську).
 
Автобуси маршруту № 61 курсуватимуть трасою: від зал. пл. «Троєщина» до вул. Радунської (без заїзду на вул. Лісківську).
 
Тролейбуси маршруту № 34 курсуватимуть трасою: вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери та у зворотному напрямку.
 
Тролейбуси маршруту № 37А курсуватимуть трасою маршруту № 37.
 

10 березня із початку руху до закінчення ярмарку рух автобусів маршруту № 31 організовано трасою: від станції метрополітену «Політехнічний інститут» до вул. Отто Шмідта за власною трасою, далі – вул. Отто Шмідта – вул. Нагірна, далі за власною трасою. 

 
Коментарі (0)