Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїДесенку врятували від забудови
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Десенку врятували від забудови

Апеляційний адміністративний суд підтримав позицію прокуратури Києва та підтвердив законність постанови суду першої інстанції, якою скасовано рішення Київради про передачу під забудову 100,62 га землі в прибережно-захисній смузі річки Десенки.

Про це «Україні Комунальній» повідомляє прес-служба Прокуратури Києва.

Нагадаємо, рішенням Київради у 2009 році ТОВ «Росичі-Сервіс» передано 100,62 га землі між вулицею Оноре де Бальзака та річкою Десенкою для прокладання водопроводу, будівництва шкільних та дошкільних закладів, об'єктів інфраструктури, доріг та будівництва інших об'єктів.

Як з'ясувалося, частина земельної ділянки знаходиться в прибережно-захисній смузі Десенки та межує з озером Гнилуша.

До того ж, земля водоохоронної зони Київрадою передана під забудову без проведення землевпорядної та екологічної експертизи, що є обов'язковою передумовою будь-якої діяльності, яка може негативно впливати на стан навколишнього природного середовища.

«Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва ТОВ «Росичі-Сервіс» було оскаржено в апеляційному порядку. Проте, Київський апеляційний адміністративний суд підтримав позицію прокуратури Києва та 15 січня 2013 року відмовив в задоволенні апеляційної скарги забудовника», - йдеться у повідомленні відомства.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)