Рус Укр
ГоловнаКиївські будніПодіїДіяльність атракціону біля пішохідного мосту у Києві жодного разу не перевірялась
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

 



 

 



 

Діяльність атракціону біля пішохідного мосту у Києві жодного разу не перевірялась

Державне управління з питань праці, яке відповідальне за нагляд атракціонів, жодного разу з початку діяльності тролея біля Пішохідного мосту у Києві не проводив планову або позапланову перевірку.
Державне управління з питань праці, яке відповідальне за нагляд атракціонів, жодного разу з початку діяльності тролея біля Пішохідного мосту у Києві не проводив планову або позапланову перевірку.
 
Про це повідомили ЕП у Держпраці.
 
Державне управління з питань праці з 2015 року відповідає за нагляд діяльності атракціонів підвищеної небезпеки, до яких належить тролей від Арки Свободи українського народу до Труханового острова у столиці, де 21 липня загинула людина.
 
Регулятор видає ліцензію на діяльність атракціону, проводить розʼяснення та надає рекомендації щодо експлуатації, а також проводить планові та позапланові перевірки на атракціоні підвищеної небезпеки.
 
Дозвіл на експлуатацію атракціону Держпраці видає на підставі заяви та висновку технічного огляду, який проводять експертні організації, найняті компанією-експлуатантом. Якщо заява заповнена правильно, а висновок дозволяє експлуатацію, Держпраці не може відмовити у видачі дозволу.
 
Фактично, з 2020 року планові державні перевірки не здійснюються. При цьому, позапланові можна провести на підставі звернення Кабінету міністрів, працівника підприємства, повідомлення про аварію або нещасний випадок чи на виконання приписів, які видавались за результатами планових перевірок. Виконати ці умови вкрай важко.
 

У Держпраці повідомили, що планові або позапланові перевірки на атракціоні, який експлуатувала компанія "Активна країна" не проводили. 

 
Коментарі (0)