Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійГосподарський суд Києва повернув фонтан «Хрещатик» киянам
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Господарський суд Києва повернув фонтан «Хрещатик» киянам

Господарський суд Києва повернув територіальній громаді технічні приміщення фонтану «Хрещатик» на вул. Хрещатик, 25, повідомляє прес-служба прокуратури Києва
Господарський суд Києва повернув територіальній громаді технічні приміщення фонтану «Хрещатик» на вул. Хрещатик, 25, повідомляє прес-служба прокуратури Києва
 
Господарський суд Києва погодився з доводами прокурора щодо незаконного вибуття вказаної нерухомості з комунальної власності та задовольнив позов прокуратури у повному обсязі.
 
У прокуратурі зазначили, що технічні приміщення фонтану «Хрещатик» площею близько 200 кв.м та вартістю понад 3,4 млн. грн, які є комунальною власністю, у 2009 році рішенням Бориспільського міськрайонного суду Київської області були незаконно відчужені на користь приватної фірми та у подальшому неодноразово перепродані.
 
При цьому дійсний власник цього майна – територіальна громада м. Києва в особі Київради, рішень щодо відчуження або приватизацію цієї нерухомості не приймала, відтак право власності громади на спірні приміщення не припинялось.
 
У зв’язку з цим, органи прокуратури міста Києва у грудні 2017 року звернулися до господарського суду м. Києва з вимогою витребувати допоміжні приміщення з незаконного володіння.
 

Крім того, за фактом незаконної оборудки з комунальним майно триває досудове слідство за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство). 

 
Коментарі (0)


16