Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаЕкологи підтвердили небезпечність викидів у повітря Дарницької ТЕЦ
Новини ЖКГ
05 Грудня 2019 p.
03 Грудня 2019 p.
02 Грудня 2019 p.
27 Листопада 2019 p.
25 Листопада 2019 p.
22 Листопада 2019 p.
21 Листопада 2019 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Екологи підтвердили небезпечність викидів у повітря Дарницької ТЕЦ

Екологічна інспекція провела ряд перевірок, які підтверджують перевищення викидів у повітря та скидів у Канівське водосховище. Триває перевірка шлаковідвалів.
Екологічна інспекція провела ряд перевірок, які підтверджують перевищення викидів у повітря та скидів у Канівське водосховище. Триває перевірка шлаковідвалів. У січні заплановано перевірку на дотримання умов дозволу щодо виконання заходів зі скорочення викидів забруднюючих речовин. Але вже зараз очевидно, і Мінприроди може повністю підтримати позицію киян, що це підприємство є серйозним забруднювачем. Про це написав міністр Міністерства екології та природних ресурсів Остап Семерак на своїй сторінці у Фейсбук. 
 
«Мінприроди готове надати допомогу київській владі для виходу на екологічні нормативи в діяльності Дарницької ТЕЦ. Державою такі механізми передбачено. Наприклад, програми пільгового екокредитування на модернізацію. Крім того, Київ отримує 80% сплаченого екоподатку. Очікую від міської влади кроків по врегулюванню цієї ситуації» - повідомив міністр.
 

Він тако ж додав, що перевірки подібних підприємств-забруднювачів непоодинокі. Вони тривають по всій країні. Наприклад, є ще таке столичне «відоме» підприємство «Фанплит». Державна екологічна інспекція також встановила, що воно порушувало природоохоронне законодавство та надала припис на усунення виявлених порушень. Проте ніхто не поспішав його виконувати. Це є правовою підставою для звернення до суду з позовом про зупинення господарської діяльності. 

 
Коментарі (0)