Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїКадрові зміни принесли незгоди у столичний метрополітен
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Кадрові зміни принесли незгоди у столичний метрополітен

До столичного метрополітену дійшли кадрові зміни. Голова КМДА звільнив з посади начальника підземки Володимира Федоренка, наразі вже відомо, хто стане його наступником, однак це питання не можна назвати повністю «вирішеним».

В.о. голови КМДА Володимир Бондаренко звільнив начальника Київського метрополітену Володимира Федоренка. Однак екс-керівник підприємства стверджує, що не має документального підтвердження цьому.

Зауважимо, про звільнення з посади начальника столичної підземки пана Федоренка очільник КМДА повідомив днями у ефірі Еспресо.TV.

«Я звільнив начальника київського метрополітена» - констатував він, мотивуючи, що територія підземки «останніми роками перетворилася в торговельний бедлам».

Окрім того пан Бондаренко зауважив, що коли КМДА ініціювала демонтаж МАФів поблизу метро, структури, які кришують станції метрополітену, оголосили про мітинги супроти таких дій.

Екс-очільник метрополітену Володимир Федоренко у свою чергу зазначає, що звільнення його проходило «під тиском» та без пояснень, - повідомляє «Сегодня».

«Мене викликав до себе Костюк (Михайло Костюк, заступник голови КМДА - ред.) і сказав, що є розпорядження Бондаренко, що я повинен написати заяву про своє звільнення з датою 12 число. Я не можу не виконати рішення голови КМДА. Це головна посадова особа Києва», - сказав він.

Окрім того пан Федоренко зауважив, що після того, як він заніс заяву, голова КМДА відмовив йому у розмові про подальшу долю Київського метрополітену.

«Я чекав 2,5 години. Він не прийняв мене, сказав, що дуже зайнятий», - зазначив він.

Також екс-глава метрополітену підкреслив, що не бачив розпорядження про своє звільнення і має намір звертатися в кадрові відділи КМДА.

Так чи інакше, сьогодні стало відомо, що на місце звільненого начальника Київського метро призначений Руслан Козулькин - молодий фінансист, з 3-річним досвідом роботи на підприємстві. Про це заявив виданню «Вести» заступник голови КМДА Михайло Костюк.

Працівники метрополітену останніми подіями шоковані і вимагають повернення попереднього керівника.

Нагадаємо, Володимир Федоренко пропрацював у Київському метрополітені 34 роки. Начальником підприємства він став з жовтня 2010 року. Йому залишилося допрацювати 4 місяці до пенсії.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, з 10 травня на станціях Київського метрополітену проходять рейди для попередження стихійної торгівлі.

За словами голови КМДА, «Київський метрополітен» у нинішній ситуації має бути зоною безпеки, тому всі входи і виходи з підземних тунелів потрібно негайно звільнити від «торговців».

 
Коментарі (0)