Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаКиянам розповіли про ситуацію з гарячим водопостачанням
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Киянам розповіли про ситуацію з гарячим водопостачанням

У столиці сьогодні сотні споживачів залишились без гарячого водопостачання. Найбільше випадків відключення гарячої води зумовлені пошкодженнями мереж.

 У Києві сьогодні гаряче водопостачання відсутнє у 297 споживачів. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі ПАТ «Київенерго».

Згідно з повідомленням компанії, у місті через пошкодження мереж відключено гарячу воду 295 споживачам, ще 2 випадки припинення ГВП зумовлено проведенням планових робіт та реконструкцій.

«Ліквідацією пошкоджень займаються аварійно-відновлювальні бригади «Київенерго». Компанія ліквідовує пошкодження в опалювальний період на мережах опалення не більше ніж за добу, а на мережах гарячого водопостачання не більше трьох діб. В період з 6:00 15.10.2015 р. по 6:00 16.10.2015 р. в результаті усунення 73 пошкоджень підключено 273 споживачі», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Києві опалювальний сезон розпочався згідно графіку підключень. Завдяки цьому, вдалося уникнути аварійних ситуацій. Підключення проходять в оптимальних технологічних режимах – протягом 7 днів.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)