Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїЕлектроенергетикаКияни накопичують заборгованість за електроенергію
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

Кияни накопичують заборгованість за електроенергію

Кияни протягом трьох кварталів поточного року збільшили заборгованість за використану електричну енергію перед Київенерго в 1,5 рази – з 622 млн грн станом на 1 січня до 941,5 млн грн станом на 1 жовтня.
Столичні споживачі протягом трьох кварталів поточного року збільшили заборгованість за використану електричну енергію перед ПАТ «Київенерго» в 1,5 рази – з 622 млн грн станом на 1 січня до 941,5 млн грн станом на 1 жовтня, повідомляє прес-служба Київенерго.
 
Найбільший приріст заборгованості за електроенергію перед Компанією продемонстрували підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності, населення та державний бюджет у частині пільг та субсидій для населення. Сумарно заборгованість цих споживачів збільшилась майже на 307,8 млн грн і досягла 708,8 млн грн. При цьому комунальні підприємства життєзабезпечення столиці накопичили борг у розмірі майже 450 млн грн, а борг лише ПАТ «АК «Київводоканал» з початку року зріс більш ніж на 225,4 млн грн та сягнув 394,5 млн грн.
 
Динаміка заборгованості за електроенергію з початку 2016 р. за категоріями споживачів, млн грн
 
Населення м. Києва з початку року збільшило заборгованість за спожиту електричну енергію  на 46 млн грн – до 244,3 млн грн. За підсумками трьох кварталів 2016 року збільшення заборгованості демонструють усі райони столиці.
 
Найбільшими боржниками за електроенергію є споживачі Дарницького, Солом'янського та Деснянського районів. Їхня заборгованість станом на 1 жовтня становила 35,3 млн грн, 27,6 млн грн та 27,3 млн грн відповідно.
 

Стан розрахунків населення за спожиту електричну енергію на 1 жовтня 2016 р. 

 
Коментарі (0)