Рус Укр
ГоловнаКиївські будніЕлектроенергетикаКияни заборгували за електроенергію 932 млн гривень
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Кияни заборгували за електроенергію 932 млн гривень

Борг столичних споживачів за електроенергію на 1 червня 2018 року становить 932 млн гривень. Найбільший боржник ПрАТ «АК «Київводоканал» на 1 червня 2018 р. лишається винним за електрику близько 230 млн гривень.
Борг столичних споживачів за електроенергію на 1 червня 2018 року становить 932 млн гривень. Серед найбільших боржників – комунальні підприємства життєзабезпечення та мешканці міста, повідомляє прес-служба ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».
 
Комунальні підприємства заборгували за електроенергію 395  млн грн. Найбільший боржник ПрАТ «АК «Київводоканал» на 1 червня 2018 р. лишається винним за електрику близько 230 млн гривень.
 
Борг населення Києва на 1 червня досяг 420 млн грн. В травні 340 тис. киян вчасно не розрахувались за спожиту електроенергію. Найбільше за електроенергію заборгували мешканці Дарницького, Святошинського та Солом’янського районів – 59,3 млн грн, 51,1 млн грн та 50,1 млн грн відповідно.
 

У травні через борги за електрику було відключено майже 2 тис. побутових споживачів із загальною сумою боргу майже 10 млн грн та 116 юридичних з боргами на суму 67 млн грн. До суду подано більше 60 позовів про стягнення заборгованості на загальну суму понад  1 млн грн без урахування інфляції та 3% річної пені. 

 
Коментарі (0)