Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГМіські проектиКиєву обіцяють «євроліфти» за мільйони
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Києву обіцяють «євроліфти» за мільйони

У Києві обіцяють відремонтувати і замінити ліфти на нові, які пройшли сертифікацію Євросоюзу. Столична влада заявляє, що на ці цілі виділила десятки мільйонів гривень, за які планується відремонтувати понад 100 ліфтів.

У Києва влада виділила 60 млн грн. на ремонт та заміну ліфтів. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Близько 45% ліфтів у Києві підлягають  капітальному ремонту, модернізації та заміні. Зараз у Києві діє 21,6 тис ліфтів. Цього року планується виконати роботи із заміни, модернізації та капітального ремонту близько 120 ліфтів в житлових будинках Києва. Ми цього року виділили рекордну суму з міського бюджету на заміну та ремонт ліфтів – понад 60 млн грн», - заявив мер.

У КМДА зазначають, що це рекордна сума виділена на ці цілі за попередні роки: 2012 рік – 0 грн, 2013 рік – 7 млн грн, 2014 рік (бюджет формувався у 2013 році)  - 9,9 млн грн.

Міська програма передбачає виконання експертного обстеження, капітальних ремонтів, заміну основних елементів та технічну модернізацію ліфтового парку. Що дозволить підтримати ліфти в нормальному експлуатаційному режимі.

Встановлювати ліфти в Києві буде завод, підйомники якого пройшли сертифікацію Євросоюзу і сьогодні також постачаються до Польщі та Іспанії.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, у Києві на цей рік заплановано відремонтувати більше 1,5 тис житлових будинків. Крім цього, ремонт планують провести також 500 дворів та міжквартальних проїздів.

Анастасія Войтко
 
Коментарі (0)


16