Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоКиївавтодор всі вихідні «лататиме» столичні ями
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київавтодор всі вихідні «лататиме» столичні ями

При виконанні робіт рух автотранспорту обмежуватися не буде. Для попередження водіїв у місцях проведення ремонту виставлятиметься причеп безпеки з сигнальним обладнанням.

Комунальна корпорація «Київавтодор» на вихідні дня планує розпочати ліквідацію ямковості доріг у місті.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА.

За повідомленням комунальної корпорації «Київавтодор», робота з ліквідації ямковості здійснюється в усіх районах міста: 17.03.12 – на вул. Крейсера «Аврора», Ломоносова, Павлівській, Гоголівській, Васильківській, Мішуги, Ревуцького, Межигірській, Червоногвардійській, Полярній, Луговій, П. Запорожця, В. Сосюри, Сергієнка, М. Грушевського, Басейній, просп. Правди, Свободи, Григоренка, Червонозоряному, Перемоги, на шляхопроводі на вул. Луговій, шляхопроводі на вул. Полярній, Шулявському шляхопроводі, шляхопроводі на вул. Братиславській.

18.03.12 – на вул. Вишгородській, Святошинській, Іскрівській, Єреванській, Курській, Мельникова, Промисловій, Карпишева, Вільде, Вершигори, Микитенка, проспекті Правди, Г. Гонгадзе.

При виконанні робіт рух автотранспорту обмежуватися не буде. Для попередження водіїв у місцях проведення ремонту виставлятиметься причеп безпеки з сигнальним обладнанням.

Анна Недогибченко

 
Коментарі (0)