Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТеплоенергетикаКиївенерго «полює» на крадіїв тепла
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київенерго «полює» на крадіїв тепла

Протягом опалювального сезону 2016/2017 рр. після дворазового підвищення тарифів на опалення і гарячу воду компанія отримав багато скарг на аномально високі нарахування за тепло,
Протягом опалювального сезону 2016/2017 рр. після дворазового підвищення тарифів на опалення і гарячу воду компанія отримав багато скарг на аномально високі нарахування за тепло, повідомляє прес-служба Київенерго.
 
Величезний резонанс у ЗМІ і соцмережах викликала платіжка за опалення в 8 тис. Грн мешканки будинку на вул. Кирилівської за квартиру площею 88 кв. м. Тоді перевірка встановила, що на цокольному поверсі цього будинку розташована приватна клініка площею 200 кв. м, незаконно і безкоштовно споживає тепло, за яке після установки будинкового лічильника теплової енергії довелося платити мешканцям будинку. Крім того, в цьому ж були виявлені незаконно опалювальні мансарди і підвали.
 
Реагуючи на скарги жителів, Київенерго з початку року проводить інспекції будинків з великими нарахуваннями за опалення, щоб визначити і усунути їх причини. За підсумками проведених перевірок виявлено, що в більшості випадків аномально високі (в 1,5-3 рази більше в порівнянні з нормативними) нарахування були в будинках, де фактично опалювальні площі не відповідають договірним через:
  • збільшення опалювальних площ власниками квартир (прибудови, мансарди, балкони та лоджії з опалювальними приладами (радіатори опалення);
  • незаконних врізок в систему опалення та ГВП
  • бездоговірного споживання тепла власниками комерційних приміщень в житлових будинках.

До початку опалювального сезону фахівці СВП «Київські теплові мережі» обстежують в цілому близько 7,5 тис. Житлових будинків. На сьогодні перевірено близько 1 тис. Будинків, виявлено понад 80 серйозних порушень. По всіх порушеннях оформлені акти з вимогою або укласти договір на споживання тепла, або привести опалювальну систему приміщення у відповідність до проектної документації, а незаконні врізки - ліквідувати. 

 
Коментарі (0)