Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетика«Київенерго» розділилося на дві компанії
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

«Київенерго» розділилося на дві компанії

Акціонери «Київенерго» прийняли рішення виділити зі складу компанії оператора систем розподілу - «ДТЕК Київські електромережі»
Акціонери «Київенерго» прийняли рішення виділити зі складу компанії оператора систем розподілу - «ДТЕК Київські електромережі», це повідомляє прес-служба Київенерго.
 
На момент зборів акціонерів найбільшими власниками голосуючих акцій Київенерго були підконтрольні СКМ Ріната Ахметова компанії: DTEK Holdings - 25%, DTEK Energy - 29%, Ornex - 21% і ДТЕК Енерго - 18%.
 
Створена компанія буде здійснювати діяльність з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж. У зв'язку з цим Київенерго передає на баланс ДТЕК Київські електромережі права, зобов'язання та майно для реалізації дистрибуційного бізнесу. Очікується, що державна реєстрація нової компанії буде завершена в лютому 2018 року.
 
«Київенерго» збереже за собою діяльність з постачання електроенергії.
 
У зв'язку з реорганізацією акціонери вирішили конвертувати 108,4 млн акцій Київенерго номінальною вартістю 0,25 грн кожна в таку ж кількість акцій Київенерго номінальною вартістю 0,05 грн кожна і ДТЕК Київські електромережі номінальною вартістю 0,2 грн кожна.
 
Всі поточні акціонери стануть власниками акцій Київенерго і ДТЕК Київські електромережі.

За даними прес-служби Київенерго, створення нових товариств ніяк не вплине на обсяг прав і обов'язків за договорами на управління комунальним майном, укладеним між Київською міською радою та Київенерго. Право власності громади Києва на ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, завод Енергія, теплові мережі та інші об'єкти, залишається непорушним. 

 
Коментарі (0)