Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаКиївські будинки оснащують витратомірами та обчислювачами
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Київські будинки оснащують витратомірами та обчислювачами

У столиці встановлюють витратоміри та обчислювачі на будинкові вузли обліку теплової енергії. Станом на сьогодні їх вже налічується 732 на вузлах обліку.

У столичних будинках встановлюють вузли обліку теплоенергії, а також витратоміри і обчислювачі на них. Станом на 28 жовтня вже змонтовано 2 722 вузли. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі ПАТ «Київенерго».

«Станом на сьогодні витратоміри та обчислювачі вже встановлено на 732 вузли обліку теплоенергії. З них на комерційний облік компанією прийнято 408 приладів. Згідно графікам робіт та у відповідності з наявними людськими та технічними ресурсами, тестування, пусконалагоджувальні роботи та прийняття на комерційний облік триватимуть близько місяця», - повідомляють у компанії.

Зазначається, облік теплової енергії за показаннями лічильника – це найбільш цивілізований та прозорий спосіб взаємовідносин між постачальником послуг та споживачем.

«Енергокомпанія отримує можливість коректно планувати обсяги необхідного для виробництва теплоенергії газу, а споживач – мотивацію до збереження тепла та здійснення заходів із енергоефективності, що вкрай важливо в умовах дефіциту енергоресурсів», - зазначив Комерційний директор ПАТ «Київенерго» Євген Бушма.

Примітно, окрім термінів, визначених технічними вимогами, готовність вузлів обліку до експлуатації залежить від забезпечення житлово-експлуатаційнми організаціями безпеки та охорони обладнання, вартість комплекту якого перевищує 70 тис. грн.

У компанії наголошують, що в столиці мають місце випадки викрадання та вандалізму будинкових лічильників. Загалом у Києві було викрадено 168 теплолічильників, які належать «Київенерго», 36 з них – протягом 2015 року.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, сьогодні у столиці без гарячої води та опалення залишилось близько 200 споживачів. У «Київенерго» пояснюють, що припинення ЦО/ГВП зумовлені пошкодженнями мереж і плановими роботами.

Ольга Головка
 
Коментарі (0)