Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійКиївські депутати продовжили заборону використання піротехнічних виробів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

Київські депутати продовжили заборону використання піротехнічних виробів

На засіданні Київської міської ради депутати продовжили заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва
На засіданні Київської міської ради депутати продовжили заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів на території міста Києва, повідомляє прес-служба Київської міської ради.
 
Попередня заборона на використання феєрверків в столиці діяв до закінчення антитерористичної операції на сході країни. Оскільки на законодавчому рівні був змінений формат АТО на операцію Об'єднаних сил, з'явилася необхідність продовжити мораторій на використання піротехніки під час проведення розважальних заходів. Таке рішення підтримали 87 депутатів.

"Феєрверки та салюти в той час, коли в країні йдуть бойові дії, є абсолютно неприйнятними. Наше рішення продовжує заборону використання піротехнічних засобів в столиці на час проведення в Україні заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ на Донбасі. ми повинні поважати співвітчизників, які захищають Батьківщину від російського агресора ", - зазначив заступник міського голови - секретар Київради Володимир Прокопів. 

 
Коментарі (0)