Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортКличко підписав розпорядження про реконструкцію аеропорту «Київ»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.html 

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Кличко підписав розпорядження про реконструкцію аеропорту «Київ»

Згідно із розпорядженням Віталія Кличка, після реконструкцї аеропорт "Київ" (Жуляни) отримає можливість без обмеження приймати літаки типу Airbus A321

 

Згідно із розпорядженням Віталія Кличка, після реконструкцї  аеропорт "Київ" (Жуляни) отримає можливість без обмеження приймати літаки типу Airbus A321.

Міський голова Києва Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про реконструкцію в 2021-2025 роках аеродрому в аеропорту "Київ" (Жуляни). У пресслужбі Жулян заявили, що рішення мера відкриває дорогу до початку проектування, виділенню необхідних земельних ділянок та старту робіт.

Передбачено, що під час реконструкції зміцнять існуючу злітно-посадкову смугу і подовжать її на 500 метрів до 2810 метрів, що  дозволить без обмеження приймати літаки типу Airbus A321. Зазначається, що неможливість прийому Airbus A321 з повним завантаженням гальмує її розвиток в столичному аеропорту.

На злітно-посадовій смузі встановлять нове світлосигнальне обладнання та інструментальну систему посадки, що дозволить підняти категорію аеродрому з I до II. Тож літаки зможуть сідати в аеропорту в більш погану погоду, повідомляє  avianews.com. 

Згідно з розпорядженням Кличка, в 2021 і 2022 роках комунальне підприємство аеропорт "Київ", якому належить аеродром, має замовити проект реконструкції, провести його експертизу та затвердження. На це підуть гроші підприємства.

Раніше голова Асоціації міст України Віталій Кличко звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням вирішити ситуацію, що стосується обмеження на вартість газу для теплокомуненерго. ASPI news писало, що раніше Кличко заявив, що аеропорт "Київ" ім. Сікорського відновив роботу. 

 

 

 
Коментарі (0)