Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТеплоенергетикаКМДА просить виділити ще 800 млн грн на користь КП «Київтеплоенерго»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

КМДА просить виділити ще 800 млн грн на користь КП «Київтеплоенерго»

Київська міська держадміністрація розраховує на виділення Київрадою ще 800 млн грн на користь комунального підприємства «Київтеплоенерго»
Київська міська держадміністрація (КМДА) розраховує на виділення Київрадою ще 800 млн грн на користь комунального підприємства «Київтеплоенерго», про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв журналістам в п'ятницю.
 
«Спочатку ми розрахували витрати на старт роботи компанії і вийшли на суму в 2 млрд грн. Ці 2 млрд грн були закладені в проект рішення Київради, однак при проходженні комісій один з депутатів запропонував зменшити суму до 1,2 млрд грн і таке рішення і було затверджено ... Але ж необхідно 2 млрд грн, тому ми відразу почали підготовку нового рішення Київради про виділення ще 800 млн грн», - сказав заступник голови КМДА.

Петро Пантелєєв додав, що кошти, що вливаються в КП «Київтеплоенерго» кошти використовуються для закупівлі теплової енергії у ТЕЦ, оплати електроенергії, виплати зарплат, закупівлі техніки, інструменту та комплектуючих. 

 
Коментарі (0)