Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійКіоски на лівому березі демонтувати передумали
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 


 

Кіоски на лівому березі демонтувати передумали

На початку проведення робіт представники ТОВ «Лівадія груп» поінформували про наявність рішення суду щодо обов’язкової реєстрації права власності на капітальну споруду

Демонтаж кіосків на розі вулиць Шолом-Алейхема та Миропільської у Києві призупинено до повного з’ясування обставин.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА.

Як зазначено у повідомленні, 20 лютого 2012 року працівники комунального підприємства «Київблагоустрій» розпочали демонтаж тимчасових споруд ТОВ «Лівадія груп», розташованих на розі вулиць Шолом-Алейхема та Миропільської.

За словами начальника Головного управління контролю за благоустроєм Сергія Садового, демонтаж кіосків був розпочатий на виконання припису прокуратури Деснянського району.

«У ході перевірки, проведеної правоохоронними органами, встановлені чисельні порушення при розміщенні вказаних малих архітектурних форм. Крім того, зазначені об’єкти розглядалися на засіданні президії комісії з питань впорядкування розміщення тимчасових споруд, під час якого було ухвалено рішення про їхній демонтаж», – сказав Сергій Садовой.

Однак на початку проведення робіт представники ТОВ «Лівадія груп» поінформували про наявність рішення суду щодо обов’язкової реєстрації права власності на капітальну споруду зазначеного товариства з обмеженою відповідальністю.

Враховуючи появу нової інформації було вирішено призупинити роботи на зазначеному об’єкті до повного з’ясування обставин із залученням правоохоронних органів.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)