Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЖитлоМожливими і неможливими шляхами Київ «списує» довгобуди
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Можливими і неможливими шляхами Київ «списує» довгобуди

У інвесторів, які вклали свої кошти у зведення трьох 22-поверхових монолітно-каркасних будинків на вул. Борщагівській, 182-А, з’явилася надія таки добудувати квартири.

Про це «У.К.» повідомили в прес-службі КМДА.

Створивши Обслуговуючий кооператив «Наш дом», який об’єднав більшість інвесторів, громадяни прийняли рішення добудовувати будинок самостійно. Вони звернулися до міської влади з проханням проконтролювати цей процес, щоб уникнути проблем з будівництвом у подальшому.

Натомість керівництво столичної міськдержадміністрації пішло назустріч інвесторам та передало їм 11 квартир, які раніше КМДА отримала від забудовника у згаданих багатоповерхівках. Обслуговуючий кооператив «Наш дом» зможе продати ці помешкання, а отримані кошти витратити на добудову житлового комплексу «Три богатирі».

Нагадаємо, що будівництво комплексу розпочалося у 2004 році, проте було призупинено у 2007. Близько 5 років інвестори прикладали зусиль, аби добудувати та отримати довгоочікувані помешкання. І лише нині вдалося зрушити цю проблему з «мертвої точки».

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (1)
chelnok1
25 Жовтня 2012 p. 23:45
Да ну, бред и вонючий пи-ар КМДА!!! Не верьте!!! Ничего нам КМДА не отдало! Тянут, каждый раз выдумывают новые условия... Короче думаю таки пойти на выборы и показать свое реальное отношение к такой власти!!!