Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоМіст Метро навесні знову перекриють
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Міст Метро навесні знову перекриють

Будівельна техніка працюватиме цілодобово та займатиме половину проїзної частини, друга половина дорожнього полотна залишиться відкритою для проїзду

На столичний міст Метро через Русанівську протоку Дніпра чекає капітальна реконструкція автопроїздів – це передбачено відповідним розпорядженням КМДА, інформує прес-служба.

Згідно з документом, замовником робіт має виступити комунальна корпорація «Київавтодор». Їй доручено до кінця року розробити проектно-кошторисну документацію та визначити виконавця робіт, з тим, аби уже наступного року безпосередньо розпочати саму реконструкцію.

Розпорядженням також передбачене часткове обмеження руху автотранспорту на час реконструкції мосту. Будівельна техніка працюватиме цілодобово та займатиме половину проїзної частини, друга половина дорожнього полотна залишиться відкритою для проїзду.

Фінансуватиме роботи Головне управління транспорту та зв’язку КМДА, як головний розпорядник коштів міського бюджету. Вартість робіт стане відомою після розробки та експертизи проектно-кошторисної документації. Необхідну суму планують закласти у видатки бюджету на 2013 рік. Ймовірно, роботи розпочнуться вже навесні наступного року, повідомляє прес-служба КМДА.

Ольга Гальчинська
 
Коментарі (0)