Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГПодіїНа Хрещатику триватиме тематичний загальноміський шкільний ярмарок
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

На Хрещатику триватиме тематичний загальноміський шкільний ярмарок

На головній вулиці столиці 17 та 18 серпня буде проходити загальноміський шкільний ярмарок
На головній вулиці столиці 17 та 18 серпня буде проходити загальноміський шкільний ярмарок. Про це  повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.
 
Так, 17 та 18 серпня із 09:00 до 20:00 на Хрещатику триватиме тематичний загальноміський шкільний ярмарок із продажу товарів шкільного асортименту. Ініціатором проведення ярмарку вступив КП "Міський магазин". Підписано розпорядження Київської міської державної адміністрації № 1378.
 
Під час ярмарку до нового 2019-2020 навчального року можна буде придбати необхідне шкільно-письмове приладдя, одяг, взуття та інші товари шкільного асортименту за зниженими роздрібними цінами від безпосередніх товаровиробників.
 
Окрім того, під час загальноміського шкільного ярмарку 17 серпня із 13:00 до 15:00 Департамент культури КМДА спільно з Київським міським центром народної творчості та культурологічних досліджень організують виступи дитячих колективів народної творчості.
 
Місце проведення ярмарку: непарний бік нижнього тротуару вулиці Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-А (у межах вулиць Архітектора Городецького та Богдана Хмельницького).
 

Також на базі сезонних продовольчих та непродовольчих ярмарків буде забезпечено продаж шкільних товарів з 1 серпня до 10 вересня. 

 
Коментарі (0)