Рус Укр
ГоловнаКиївські будніБлагоустрійНацполіція буде ловити «зайців» у столичному транспорті
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 

Нацполіція буде ловити «зайців» у столичному транспорті

Працівники Служби організації збору та обліку виручки КП «Київпастранс» разом із працівниками Національної поліції України регулярно проводитимуть спільні рейди
Працівники Служби організації збору та обліку виручки КП «Київпастранс» разом із працівниками Національної поліції України регулярно проводитимуть спільні рейди, це повідомила прес-служба КМДА.
 
«Спільні рейди зменшать кількість „зайців“ та захистять працівників підприємства від прикрих випадків, коли зазначені пасажири вдаються до агресивних дій, щоб не платити за проїзд», — говориться в повідомлені прес-служби.
 
Співробітники обох відомств перевірятимуть пасажирів наземного громадського транспорту на наявність проїзних квитків та чинність документів, які дають право на пільговий проїзд у транспорті.
 
Крім того, маршрути та час перевірок кожного разу змінюватимуться. На думку очільників КМДА, подібні рейди дадуть змогу охопити максимальну кількість напрямків і зрозуміти реальну картину із пільговиками та системними порушниками.
 
У КМДА нагадали, що працівники КП “Київпастранс” мають право на штрафні санкції стосовно безквиткових пасажирів. 
 

У свою чергу, співробітники поліції перевіряють справжність документа, який надає право на пільговий проїзд. 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
13 Червня 2018 p. 19:17
При перевірці контролер забирає квиток у пасажира. Якщо пасажир відмовляється віддати квиток і пропонує контролеру перевірити квиток у його руках, то звичайно контролер починає грубити і ображати пасажира , причому досить часті випадки застосування сили саме з боку контролерів. Віддавши ж квиток контролеру пасажир ризикує раптом стати "зайцем".


16