Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОСББНе всі студенти хочуть вчитися на голів ОСББ
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


УК  NEW Роз'яснення, щодо розрахунку розміру житлової субсидії

УК  NEW Житлова субсидія: хто має право на її отримання

УК  При призначенні субсидії враховуються доходи подружжя, незалежно від їх реєстрації

УК   Категорії громадян, які втратили право на отримання субсидії

УК  П'ять основних питань та відповідей про субсидію на оплату ЖКП

УК Як заповнити декларацію для призначення субсидії?

УК  Як заповнити заяву про призначення субсидії?

  

  

Не всі студенти хочуть вчитися на голів ОСББ

На початку цього тижня уряд країни повідомив про заплановані зміни у навчальному процесі – з наступного року у вишах країни запровадять спеціальні факультети, на яких студентів навчатимуть створювати ОСББ

На початку цього тижня уряд країни повідомив про заплановані зміни у навчальному процесі – з наступного року у вишах країни запровадять спеціальні факультети, на яких студентів навчатимуть створювати ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків).

«Подібні нововведення корисні, оскільки у сучасному житті молодь повинна більш глибоко знати та усвідомлювати його комунальний, побутовий бік. Вони мають знати свої права та обов’язки, повинні намагатися зробити свій внесок, а не бути звичайними спостерігачами, — коментує Алла Матвієнко, проректор з навчально-методичної роботи Київського університету туризму, економіки і права. — Тому подібні факультети повинні існувати».
Та введення додаткових занять студенти сприймають скептично.
«Якщо чесно, не розумію, навіщо нав’язують нам подібну науку, цим повинні займатися люди, які в майбутньому планують працювати у галузі комунального господарства, — ділиться з нами Аліна, студентка 3-го курсу. — Краще б зробили окрему спеціалізацію, було б ефективніше».
До речі, на базі навчального центру КМДА та Академії муніципального управління вже відкрилися навчальні курси, на яких готують керуючих і бухгалтерів ОСББ будь-якого віку. Вони не є обов’язковими, а розраховані на удосконалення знань та вивчення всіх тонкощів процесу організації об’єднання. Тривають курси 7-10 днів, по завершенню всі слухачі отримують відповідне свідоцтво.
«Створення подібних факультетів є цілком доречним, бо студенти повинні розуміти процес роботи як ЖРЕО, так і ОСББ, знати, куди їм звернутися задля вирішення тієї чи іншої комунальної проблеми, — розповідає Наталя Кожевнікова, голова ОСББ «Марс-4», що за адресою Русанівська набережна, 14/1. — Але в цьому питанні є й прикрий момент: навіть за умови отримання диплома після закінчення факультету «Керуючий будинком», навряд чи амбітну та цілеспрямовану молодь влаштує заробітна плата в 1500 гривень — стільки платять усім штатним працівникам ОСББ».
Нагадаємо, сьогодні у Дніпровському районі налічується 17 ОСББ.

Джерело – «Новини Дніпровського району»

 

 
Коментарі (0)