Рус Укр
ГоловнаКиївські будніОпалювальний сезон 2020-2021Опалювальний сезон для населення у Києві завершується 6 квітня
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Опалювальний сезон для населення у Києві завершується 6 квітня

Опалювальний сезон у Києві завершується 6 квітня, проте лікарні, школи, дитсадки будуть відключатись лише за їх індивідуальними заявками.
Опалювальний сезон у Києві завершується 6 квітня, проте лікарні, школи, дитсадки будуть відключатись лише за їх індивідуальними заявками. 
 
Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв. 
 
Після завершення сезону, з 8 квітня КП "Київтеплоенерго" розпочинає підготовку до наступного опалювального сезону - заміну аварійних трубопроводів.
 
За словами Пантелеєва, КП замінить понад 130 км аварійних трубопроводів на нові - попередньоізольовані з аварійною сигналізацією.
 

"Вони значно скоротять теплові втрати і ми можемо надовго забути про аварії на цих територіях", - заявив чиновник. - "У фокусі модернізації - Троєщина, Святошино, Оболонь, Борщагівка та інші мікрорайони". 

 
Коментарі (1)
Коля Пухов
06 Квітня 2019 p. 00:23
У неопалювальні півроку гарячої води немає, а у інші півроку - у кранах кипяток, причому під потужним тиском. Тобто півроку керманичі створюють населенню великі незручності, а інші півроку - велику небезпеку (враховуючи можливий порив труби з окропом). А чому б не зробити просто теплу воду, але цілий рік , без перерв? Це, доречі, і для держави було б вигідно, адже і за теплу воду можна брати плату, як за гарячу. Це все-таки було би краще, ніж те , що є зараз.