Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїПодіїПочинається ремонт ескалатора на столичному залізничному вокзалі
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Починається ремонт ескалатора на столичному залізничному вокзалі

З 30 січня розпочнеться відвантаження обладнання, яке переможець аукціону для проведення ремонту замовив за кордоном.
30 січня почнеться відвантаження обладнання, необхідного для проведення ремонту ескалатора на Центральному залізничному вокзалі. Після його розмитнення – приблизно в двадцятих числах лютого – почнуться ремонтні роботи. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».
 
Обладнання замовив переможець аукціону, уточнила прес-служба, додавши, що це підприємство отримало передоплату 1,7 млн грн для прискорення процесу.
 
Відзначається, що аукціон відбувся 21 жовтня 2016-го, а 8 листопада з переможцем торгів був укладений договір. До цього з липня по вересень кілька разів оголошувались торги, на які не виходили учасники.
 
Паралельно в серпні-вересні проводилися торги вже не на модернізацію, а на заміну ескалаторів на нові, однак через відсутність заявок їх визнали такими, повідомляє прес-служба підземки.
 

В «Укрзалізниці» нагадали, що в 2015 році були запрошені фахівці з Відня, які після обстеження ескалаторів надіслали лист на адресу керівництва, в якому представник заводу-виробника наполіг на зупинці двох ескалаторів, встановлених у вестибюлі Центрального вокзалу. 

 
Коментарі (0)