Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїПодіїПоліція просить київську владу заборонити продаж алкоголю на об'єктах Євробачення
Loading...

24СМИ:


Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Поліція просить київську владу заборонити продаж алкоголю на об'єктах Євробачення

Національна поліція України просить київську владу заборонити продаж алкогольних напоїв на об'єктах Євробачення – на території, прилеглої до Еврогородку і Міжнародного виставкового центру
Національна поліція України просить київську владу заборонити продаж алкогольних напоїв (крім пива у пластиковій тарі) на об'єктах Євробачення – на території, прилеглої до Еврогородку (вул. Хрещатик) і Міжнародного виставкового центру (МВЦ).
 
"Від міста знову хочуть обмежень на продаж міцних напоїв. На цей раз Нацполиция просить столичну адміністрацію прийняти рішення, розпорядження "Про заборону реалізації пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних і слабоалкогольних напоїв, столових вин..." до "Євробачення", - написав депутат Київської міської ради Олександр Пабат на сторінці в Facebook і виклав фотокопію листа на адресу Київської міськдержадміністрації заступник голови Нацполиции – начальник патрульної поліції Олександра Фацевича.
 
Олександр Пабат написав, що "сухий закон" пропонується ввести з 4 по 15 травня 2017 року на території Євромістечка" (вул. Хрещатик) та з 8 по 13 травня - на території, прилеглої до МВЦ.

Півфінали Євробачення-2017 в Києві відбудуться 9 та 11 травня 2017 року, фінал - 13 травня 2017 року. 

 
Коментарі (0)
Loading...

загрузка...
16