Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїПодіїПоліція просить київську владу заборонити продаж алкоголю на об'єктах Євробачення
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Поліція просить київську владу заборонити продаж алкоголю на об'єктах Євробачення

Національна поліція України просить київську владу заборонити продаж алкогольних напоїв на об'єктах Євробачення – на території, прилеглої до Еврогородку і Міжнародного виставкового центру
Національна поліція України просить київську владу заборонити продаж алкогольних напоїв (крім пива у пластиковій тарі) на об'єктах Євробачення – на території, прилеглої до Еврогородку (вул. Хрещатик) і Міжнародного виставкового центру (МВЦ).
 
"Від міста знову хочуть обмежень на продаж міцних напоїв. На цей раз Нацполиция просить столичну адміністрацію прийняти рішення, розпорядження "Про заборону реалізації пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних і слабоалкогольних напоїв, столових вин..." до "Євробачення", - написав депутат Київської міської ради Олександр Пабат на сторінці в Facebook і виклав фотокопію листа на адресу Київської міськдержадміністрації заступник голови Нацполиции – начальник патрульної поліції Олександра Фацевича.
 
Олександр Пабат написав, що "сухий закон" пропонується ввести з 4 по 15 травня 2017 року на території Євромістечка" (вул. Хрещатик) та з 8 по 13 травня - на території, прилеглої до МВЦ.

Півфінали Євробачення-2017 в Києві відбудуться 9 та 11 травня 2017 року, фінал - 13 травня 2017 року. 

 
Коментарі (0)