Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГОпалювальний сезон 2020-2021Понад 100 столичних будинків ніяк не зігріються
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Понад 100 столичних будинків ніяк не зігріються

Столичні теплоенергетики запевняють, що підключення житлових будинків міста виконано на 98,7%. Досі без тепла лишаються жителі 131 будинку.

98,7% житлових будинків столиці підключено до централізованого опалення. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі «Київенерго».

Таким чином, із понад 10 тис. житлових будинків, за централізоване опалення яких відповідає компанія, теплоносій подається до 9 873 будинків.

Виключення становить 131 будинок. Причина холоднечі у 66 будинках -  відсутність заявок на підключення, актів готовності до зими або інші причини в межах відповідальності балансоутримувачів. Відсутність теплопостачання у 65 будинках пояснюється  пошкодженнями тепломереж.

Нагадаємо, «Київенерго» забезпечує тепловою енергією 75% споживачів Києва. Централізоване опалення споживачів міста також здійснюють Дарницька ТЕЦ, відомчі та приватні котельні.

Згідно з розпорядженням КМДА, підключення об’єктів соцсфери – дитячих садочків, шкіл, лікарняних установ – було розпочато з 30 вересня. З 1 жовтня розпочалося поетапне підключення до тепла житлового фонду.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)