Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоПоштову площу реанімують за кошти з двох бюджетів
Новини ЖКГ
02 Липня 2020 p.
01 Липня 2020 p.
30 Червня 2020 p.
26 Червня 2020 p.
24 Червня 2020 p.
23 Червня 2020 p.
17 Червня 2020 p.
12 Червня 2020 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Поштову площу реанімують за кошти з двох бюджетів

КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва» оголосило тендер на генпідрядні роботи по реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі.

КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва» оголосило тендер на генпідрядні роботи по реконструкції транспортної розв’язки на столичній Поштовій площі. Розкриття пропозицій відбудеться 16 серпня, - інформує «Вісник державних закупівель».

Організатори закупівлі очікують, що вартість робіт сягне 404 млн грн, які виділять на будівництво з державного та місцевого бюджету Києва.

Будівництво нової площі, під якою пройде дорога для автомобілів, буде проходити впродовж 2012-2013. Усі неестетичні споруди, разом з будівлею «McDonalds» і прибережними кафе реконструктори планують знести. Натомість обіцяють естакаду з вул.Володимирський узвіз на вул.Набережно-Хрещатицька, а з боку Боричевого узвозу - скляну багатоповерхову будівлю, звідки буде проходити дорога до причалу. Там же облаштують другий вихід зі станції метро «Поштова площа».

Нагадаємо, за словами прем'єр-міністра Миколи Азарова, під час реконструкції Поштовій площі рух транспорту в районі робіт буде обмежено мінімально. Саму ж реконструкцію планують завершити до Дня Києва в 2013 році.

Катерина Ляшевська
 
Коментарі (0)