Рус Укр
ГоловнаКоментаріТеплоенергетикаП.Пантелєєв:«НКРЕКП до кінця місяця ліцензує КП «Київтеплоенерго»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

П.Пантелєєв:«НКРЕКП до кінця місяця ліцензує КП «Київтеплоенерго»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановить тарифи для КП «Київтеплоенерго» до кінця червня 2018 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановить тарифи для КП «Київтеплоенерго» до кінця червня 2018 року, це на брифінгу заявив заступник голови Київської державної адміністрації Петро Пантелеєв.
 
На питання журналістів коли КП «Київтеплоенерго» отримає ліцензію, відповідно й тариф, Петро Пантелєєв відповів, що «12-ого - ні, але на наступне засідання ми сподіваємося, що так».
 
12 червня НКРЕКП проведе перше засідання у новообраному складі. Нацрегулятор повинен встановити тарифи для КП «Київтеплоенерго» та видати ліцензію на здійснення послуг.
 
Також, Київська міська держадміністрація (КМДА) розраховує на виділення Київрадою ще 800 млн грн на користь комунального підприємства «Київтеплоенерго».
 
«Спочатку ми розрахували витрати на старт роботи компанії і вийшли на суму в 2 млрд грн. Ці 2 млрд грн були закладені в проект рішення Київради, однак при проходженні комісій один з депутатів запропонував зменшити суму до 1,2 млрд грн і таке рішення і було затверджено ... Але ж необхідно 2 млрд грн, тому ми відразу почали підготовку нового рішення Київради про виділення ще 800 млн грн», - сказав заступник голови КМДА.
 
Коментарі (0)