Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійСистема відеоспостереження Києва збільшиться на 600 відеокамер
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Система відеоспостереження Києва збільшиться на 600 відеокамер

У 2019 році ресурси міської системи відеоспостереження збільшаться щонайменше на 600 відеокамер
У 2019 році ресурси міської системи відеоспостереження збільшаться щонайменше на 600 відеокамер. Про це передає  прес-служба КМДА.
 
Комплексна система відеоспостереження міста Києва — близько 7 тисяч камер відеоспостереження із сучасним функціоналом, і цьогоріч вона збільшиться на 600 одиниць. Більшість із них, як поінформував заступник голови КМДА, встановлюватимуть у місцях масового перебування людей, біля пам’яток культурної спадщини та у паркових зонах.
 
Камери міської системи відеоспостереження встановлені в усіх районах Києва: на мостах, вулицях та автошляхах, територіях об’єктів соціально-культурного призначення, усіх в’їздах та виїздах з міста. Один із останніх об’єктів, де встановлено камери, — пішохідно-велосипедний міст. Там встановлено 10 відеокамер, дві з яких роботизовані (мають широкий огляд та функцію розпізнавання обличь.
 

За допомогою комплексної системи відеоспостереження у столиці вдається забезпечити належний рівень безпеки. Широкий функціонал камер дозволяє правоохоронним органам знаходити людей навіть за вторинними ознаками та контролювати трафік на дорозі, визначаючи швидкість та напрямок руху транспорту. 

 
Коментарі (0)