Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійСьогодні в Києві стартує масштабне прибирання
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

Погода

Сьогодні в Києві стартує масштабне прибирання

Із 17 серпня у Києві стартує масштабне прибирання: столичні комунальники наводитимуть лад у дворах та під’їздах, де найбільше скарг на санітарний стан і прибирання
Із 17 серпня у Києві стартує масштабне прибирання: столичні комунальники наводитимуть лад у дворах та під’їздах, де найбільше скарг на санітарний стан і прибирання, про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
 
«Сьогодні житловий фонд Києва потребує технічної модернізації та значних вкладень, але для того, щоб зробити під’їзд чистим і комфортним для життя, аби двори та дитячі майданчики були в порядку – додаткових коштів не треба. Щотижня житлово-експлуатаційні дільниці (ЖЕДи) обиратимуть 50-60 адрес, де є нарікання на якість прибирання, і наводитимуть там порядок. Для цього підприємства додатково придбали мийні засоби, інвентар. Така акція відбуватиметься щотижня, в четвер, із 9:00 до 12:00», – сказав Петро Пантелеєв.
 
Він також зазначив, що міська влада й надалі продовжуватиме перевіряти якість надання послуг із утримання будинків і прибудинкових територій.

«Після коригування відповідного тарифу у керуючих компаній в районах зараз є ресурс для забезпечення належного виконання роботи. Тому Житлово-комунальна інспекція в місті Києві (Управління самоврядного контролю) здійснюватиме щотижневі перевірки на основі звернень людей, які звертатимуться зі скаргами на діяльність ЖЕДів», – сказав заступник голови КМДА. 

 
Коментарі (0)