Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТранспортСтолична міська електричка почала курсувати за оновленим розкладом
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столична міська електричка почала курсувати за оновленим розкладом

З 8 грудня столична міська електричка почала курсувати за оновленим розкладом, про це повідомляє пресслужба «Київпастрансу».
З 8 грудня столична міська електричка почала курсувати за оновленим розкладом, про це повідомляє пресслужба «Київпастрансу».
 
«З 8 грудня 2019 року змінюється розклад руху міської електрички», - йдеться в повідомленні.
 
Нагадаємо, що 21 грудня в центрі столиці пройде Новорічний Borjomi парад. У зв'язку з цим з 13:30 до 16:00 заборонять рух транспорту на вулиці Володимирській (від перетину з бульваром Тараса Шевченка в будинку № 19).
 
Також під час монтажу / демонтажу святкової платформи і спеціальної огорожі параду заборонять паркування:
 
21 грудня з 00:00 до 15:00 - на вул. Володимирській з боку парку Тараса Шевченка навпроти червоного корпусу Національного університету України імені Тараса Шевченка та на вул. Володимирській біля будинків № 19 та № 21/20.
 
з 7:00 20 грудня по 23:30 21 грудня - на вул. Володимирській (від перетину з б-ром Тараса Шевченка в перетині з вул. Софіївській), уздовж парної сторони б-ра Тараса Шевченка (від перетину з вул. Терещенківській до перетину з вул. Володимирської).
 

Театральне дійство триватиме з 14:00 до 16:00 по маршруту від перехрестя вулиць Льва Толстого та Володимирської до Софійської площі. Глядачів та учасників очікують святкові колони і платформа, яскраві костюмовані герої, музика, танці. Крім того, власники креативного наряд отримають призи. 

Для збільшення натисніть на картинку. 

 
Коментарі (0)