Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортСтоличному метрополітену збільшили навантаження
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 


 

Столичному метрополітену збільшили навантаження

У Києві, у зв’язку із складною погодною ситуацією, яка паралізувала рух наземного громадського транспорту, було вирішено збільшити кількість рухомого складу на лініях метрополітену, аби забезпечити належні умови для перевезення пасажирів.

Влада столиці прийняла рішення про збільшення кількості рухомого складу на лініях метрополітену та зменшення інтервалу руху поїздів. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак.

«Наразі, коли система наземного транспорту паралізована через сильний снігопад, і в столиці оголошена надзвичайна ситуація, метрополітен залишається надійним способом пересування містом. Аби створити належні умови для перевезення пасажирів підземкою, було прийнято рішення збільшити кількість рухомого складу на лініях метрополітену та зменшити інтервал руху поїздів», – зазначив посадовець.

Він також наголосив, що наразі головним завданням усіх служб міста є очищення підходів до станцій метро.  

Раніше «Україна Комунальна» повідомляла, що станом на ранок 23 березня, згідно з даними інтернет-компанії «Яндекс», затори на дорогах Києва оцінюються у 6 балів з 10 можливих. Рух у місті ускладнено на 7 ділянках доріг. До розчищення доріг залучено 253 одиниці снігоочисної техніки та 400 працівників «Київатодору».

Тарас Ібрагімов
 
Коментарі (0)