Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоСтолиця б’є чергові рекорди
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столиця б’є чергові рекорди

Минулий рік був рекордним за кількістю зведених квадратних метрів у Києві – 1 млн. 501 тис. кв. м. За часів незалежності України це є найбільшим показником.

З початку року в Києві введено понад 325 тисяч квадратних метрів житла, інформує прес-служба КМДА.

За інформацією Головного управління житлового забезпечення КМДА, до Дня Києва з початку року у столиці введено в експлуатацію 325,8 тисяч квадратних метрів житла (станом на 21 травня 2012 року). Зокрема, у І кварталі цього року побудовано 178,8 тисяч кв. м., що на 14,4% більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

Загалом же минулий рік був рекордним за кількістю зведених квадратних метрів у Києві – 1 млн. 501 тис. кв. м. За часів незалежності України це є найбільшим показником.

Як неодноразово наголошував голова КМДА Олександр Попов, відродження будівництва житлового фонду та нарощування обсягів зведення у Києві – одне із найголовніших завдань міської влади.

Зазначимо, що таким темпам росту будівництва у столиці можна завдячувати і одній із найбільших компаній-забудовників України – ПАТ «ХК «Київміськбуд», якій цього року виповнилося 57 років.

Нагадаємо, минулого року вдалося повернути у власність територіальної громади міста 80% акцій ПАТ ХК «Київміськбуд» та пакети 34 підприємств, що належать «Київміськбуду».

 

Ольга Туча

 
Коментарі (0)