Зеленбудівці продовжують облаштовувати парки столиці. Відтепер і мешканці мікрорайону ДВРЗ, що у Дніпровському районі, відпочиватимуть в оновленому парку. Тут повністю відновили вхідну групу та виклали понад 700 кв. м покриття пішохідних доріжок.
Про це «У.К.» повідомили в прес-службі КМДА.
Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак завітав вчора у Дніпровський район та проінспектував територію парку, оглянув реконструйований дитячий та новостворений спортивний майданчики.
Окрім оновлених лав і газонів, на території парку створили альпійську гірку та відновили бюветний комплекс.
«Ми продовжуємо активну роботу з реконструкції столичних парків і скверів. Упродовж поточного року ми відремонтували 97 парків і скверів та 130 зелених зон на прибудинкових територіях. Крім того, висадили 5,2 тисяч дерев, близько 22 тисяч кущів та мільйони квітів. А також у рамках акції «Кожному киянину по троянді», у столиці висаджено вже 15 тисяч троянд. Переконаний, у нас є усі можливості для того, аби повернути Києву статус найзеленішого та найбільш квітучого міста України», – наголосив Олександр Мазурчак.