Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГНадзвичайні подіїСтолицю оминула небезпека підтоплення
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Столицю оминула небезпека підтоплення

Чиновники запевняють загроза підтоплення оминула столицю. Дощова каналізаційна система міста впоралась із піковим навантаженням талого снігу.

Київ пройшов пік танення снігу, і зливово-каналізаційна система впоралася з прийомом стоків, заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

«В принципі, вчора був пік навантажень на наші зливові стоки та каналізаційні споруди, і система впоралася. Я вважаю, що ми пікові навантаження пройшли, і далі буде стабілізація», - заявив чиновник під час виїзної наради на Бортницькій станції аерації, інформує прес-служба уряду.

Голова КМДА також повідомив, що наразі водолази почали огляд підводних комунікацій. Їх роботу чиновник планує проінспектувати у найближчі дні.

У свою чергу, голова правління «Київводоканалу» Валерій Ченчевий повідомив, що всі ситеми Бортницької станції аерації працюють у штатному режимі.

«Всі системи, всі технології працюють нормально. У нас ще є резерв – чотири відстійника, і ми можемо прийняти ще 50-70 тисяс кубометрів води. Але ми вважаємо, що пік уже пройдено, все нормально, а скинута у Дніпро вода очищена відповідно до нормативів», - підкреслив він.

Що стосується прийому осаду, який залишається після очищення стоків, то за словами пана Ченчевого, поки що потужностей мулових полів для цього достатньо. «Вони готові ще приймати мул. Ніякої техногенної небезпеки немає», - підкреслив він.

Заступник голови Державного агентства водних ресурсів Олексій Чунарьов також висловив впевненість з приводу котролювання ситуації з таненням снігу у місті. За його словами раптової повені у столиці не буде, ситуація контролюється і дніпровські водосховища готові прийняти прогнозовану кількість додаткової води.

«Раптового повені не очікується. Це прогнозоване явище, можна сказати скільки, зокрема, через Київ пройде кубокілометрів води. Ми змоделювали ситуацію і можемо чітко заявити – раптове підвищення рівня води киянам не загрожує», - сказав він у ефірі «5 каналу».

Він також додав, що рівень води в Дніпрі підніметься на 2-3 метри і пік водопідйому буде аж у другій декаді квітня.

«Спочатку зайде прип'ятська вода у Київське водосховище, за нею відразу піде дніпровська, і тільки потім піде деснянська – це вже буде початок травня, коли вона піде безпосередньо у межах Києва. До всього ми готові», - резюмував пан Чунарьов.

Тарас Ібрагімов
 
Коментарі (0)