Рус Укр
ГоловнаКиївські будніПодіїТренування параду на деяких вулицях Києва «зачинить» парковки
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

Тренування параду на деяких вулицях Києва «зачинить» парковки

Функціонування паркувальних майданчиків у дні проведення тренування та військово параду в центральній частині столиці буде призупинено, повідомляє прес-служба КМДА.
Функціонування паркувальних майданчиків у дні проведення тренування та військово параду в центральній частині столиці буде призупинено, повідомляє прес-служба КМДА.
 
"Зокрема, 16, 18, а також 22-24 серпня не працюватимуть паркувальні майданчики на вул. Хрещатик (ділянка від Бессарабської площі до Європейської площі), у тому числі на місцях стоянки транспортних засобів Збройних Сил України, які перевозять особовий склад піших парадних розрахунків на б-рі Лесі Українки (в обидва напрямки), Володимирському проїзді, вул. Б. Хмельницького, Набережному шосе, Парковій дорозі," - йдеться в повідомленні.
 
Завтра у столиці з 21:00 до 02:00 17 серпня буде обмежено рух транспорту на вул. Хрещатик, на ділянці від Бессарабської до Європейської площі. За цією ж схемою рух буде обмежено з 21:00 18 серпня до 02:00 19 серпня.
 
Нагадаємо, що в період із 16 до 28 серпня у столиці діятимуть тимчасові обмеження руху транспорту в місцях проведення заходів.
 

24 серпня у місті Києві на вулиці Хрещатик та Майдані Незалежності відбудеться парад військ та показ зразків озброєння і військової техніки Збройних сил України. 

 
Коментарі (0)