Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТранспортУ Києві не розглядається можливість часткового відновлення роботи метро
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У Києві не розглядається можливість часткового відновлення роботи метро

У Києві не розглядається можливість часткового відновлення роботи метро,а люди, які про це повідомляють не є фахівцями у цій галузі
 У Києві не розглядається можливість часткового відновлення роботи метро,а люди, які про це повідомляють не є фахівцями у цій галузі.
 
Про це мер міста Києва Віталій Кличко повідомив в ефірі “Українського радіо”.
 
“Люди, які заявляють про це, не є фахівцями, не є відповідальними за транспортну галузь. По-друге, це може бути персональна думка, яку вони висловлюють”, - сказав Кличко.
 
Він додав, що міська влада створює дублюючі маршрути громадського наземного транспорту, під час закриття метро на період карантину, проте їх ще не достатньо.
 
Кличко зауважив, що закриття метро це вимушені заходи, так як коронавірус є ще не вивчений, а вакцини від нього у світі не існує.
 
“Ми розуміємо, що обмеження пересування містом – це дуже незручно для його мешканців. Але наше завдання, щоб вірус не розповсюджувався стрімко. І одна з рекомендацій міжнародних експертів, зокрема, наших колег з Уханя, - це обмеження соціальних контактів”, - додав він.
 

Нагадаємо, за час карантину співробітники метрополітену не зможуть отримати зарплату. Влада Києва прорахували втрати столичного метрополітену під час вимушеного простою через карантин. 

 
Коментарі (0)