Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїПодіїУ Києві під час Новорічних свят заборонили феєрверки та продаж міцного алкоголю
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У Києві під час Новорічних свят заборонили феєрверки та продаж міцного алкоголю

Під час Новорічних та Різдвяних свят у Києві будуть змінені маршрути громадського транспорту біля Софіївської площі та Контрактової площі.
Під час Новорічних та Різдвяних свят у Києві будуть змінені маршрути громадського транспорту біля Софіївської площі та Контрактової площі. Про це під час конференції заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
 
"У період проведення Новорічних та Різдвяних свят, а саме 19, 21, 24 і 31 грудня, а також 1 та 7 січня у нас будуть внесені зміни до роботи маршрутів громадського транспорту біля основних локацій: Софіївської площі і Контрактової площі", - зазначив він.
 
Мондриївський також додав, що протягом Новорічної ночі працюватиме фунікулер.
 
Новорічні та Різдвяні свята обійдуться бюджету столиці в понад 9 млн 350 тис. гривень.
 
У Києві під час Новорічних та Різдвяних свят заборонили використання феєрверків та продаж міцного алкоголю у публічних місцях. 
 
"У зв’язку з рішенням Київської міської ради, і зв’язку з гострою ситуацією на Сході нашої країни ми виконуємо рішення Київської міської ради: обмежуємо і забороняємо в період Новорічних та Різдвяних свят феєрверки, салюти і використання піротехнічних засобів. Це так само пов’язано із безпекою , але ми повинні усвідомлювати, що свято є свято, але ті складнощі і та ситуація, яка є у нас в Україні не дає можливості святкувати на повну", - зазначив Мондриївський.
 

Заступник голови КМДА також додав, що окрім використання феєрверків мерія забороняє продаж міцного алкоголю у публічних місцях. 

 
Коментарі (2)
Коля Пухов
24 Листопада 2019 p. 00:01
"У Києві під час Новорічних свят заборонили феєрверки..."---------------------------------Це, мабуть, єдине розумне рішення за весь час існування України.
Коля Пухов
24 Листопада 2019 p. 00:23
Мабуть усі пам"ятають, як у 2010-2013 роках усі державні свята супроводжувались у Києві грандіозними по кількості та потужності вибухів святковими салютами, дію яких можна було порівняти з дією невеликого землетрусу. Люди, у тому числі і ветерани , неодноразово скаржилися до колл-центру, що результатами цих салютів є  розгерметизація  будівель ,  аварії   водопроводу і каналізації   та   інші  пошкодження. Натомість, колл-центр навіть не реєстрував ці звернення, пояснюючи ветеранам, що ці вибухи у їх честь,  тому   від  них  розгерметизації  бути  не  може.-------------------------------------------------------Крім розгерметизації , святкові "землетруси" 2010-2013 років призвели до значного зменшення строку служби житлових будинків. А чим менший строк служби житлового будинку , тим вигідніше для посадовців, адже звільнене від старого будинку місце можна знову продати під нову забудову. Та й забудовникам вигідно ...