Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТранспортУ Києві протягом найближчих 7-ми років з’являться 12 багаторівневих паркінгів
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги


         https://www.iec-expo.com.ua/kt-2021.html 

У Києві протягом найближчих 7-ми років з’являться 12 багаторівневих паркінгів

Принаймні, такі плани задекларовані у проєкті Генерального плану міста

 

У Києві протягом найближчих 7-ми років з’являться 12 багаторівневих паркінгів. Принаймні, такі плани задекларовані у проєкті Генерального плану міста, передає Вечірній Київ.

«Розв’язувати транспортну проблему необхідно комплексно. В проєкті Генерального плану ми передбачили низку заходів, зокрема: збільшення робочих місць на лівому березі та периферійній зоні Києва, розвиток мережі швидкісного рейкового транспорту та пріоритет саме громадського транспорту для здійснення поїздок, будівництво транспортних розв’язок, нових та реконструкція існуючих вулиць. Серед заходів — і будівництво паркінгів», — зазначають у КО «Інститут Генерального плану міста Києва».

Зокрема, передбачено спорудити паркінги на таких локаціях

1. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і біля основних пересадкових вузлів (біля ст. м. «Іподром» (на етап 7 років), в районі ст. м. «Деміївська», «Либідська», «Васильківська»).

2. Будівництво багаторівневих паркінгів в районі ст. м. «Харківська».

3. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і біля основних пересадкових вузлів (в районі ст. м. «Бориспільська» (на етап 7 років), Дарницького залізничного вокзалу).

4. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і біля основних пересадкових вузлів в районі ст. м. «Лісова» (на етап 7 років).

5. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і біля основних пересадкових вузлів (в районі ст. м. «Дарниця», «Лівобережна», «Чернігівська»).

6. Будівництво багаторівневих перехоплюючих паркінгів на в’їздах і біля основних пересадкових вузлів (в районі ст. м. «Оболонь» (на етап 7 років), «Героїв Дніпра», «Мінська»).

7. Будівництво перехоплюючих паркінгів на перетині Великої Кільцевої дороги та просп. Леся Курбаса (на етап 7 років), в районі ст. м. «Святошин» (на етап 7 років), «Академмістечко» (на етап 7 років), «Житомирська» (на етап 7 років).

8. Будівництво багаторівневих паркінгів в районі просп. Перемоги, просп. Палладіна.

9. Будівництво перехоплюючого паркінгу в районі ст. м. «Шулявська».

10. Формування громадського центру з торгівельно-виставковим комплексом з паркінгом та пішохідним публічним простором на Привокзальній площі.

11. Будівництво перехоплюючих паркінгів в районі Центрального залізничного вокзалу, ст. м. «Сирець» (на етап 7 років).

12. Будівництво багаторівневого підземного паркінгу під Європейською площею.

 

 

 
 
Коментарі (0)