Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоУ Києві розпочалось будівництво спортивного комплексу «Kiev Arena»
Новини ЖКГ
19 Листопада 2019 p.
15 Листопада 2019 p.
14 Листопада 2019 p.
13 Листопада 2019 p.
12 Листопада 2019 p.
08 Листопада 2019 p.
06 Листопада 2019 p.
05 Листопада 2019 p.
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 
 


 

У Києві розпочалось будівництво спортивного комплексу «Kiev Arena»

Майбутній спортивний комплекс стане найбільшим об'єктом подібного роду в Європі. На його спорудження планується витратити 120 млн дол.

На Столичному шосе в Києві розпочалося будівництво багатофункціонального спортивного комплексу «Kiev Arena», для проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року, повідомляють у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Сьогодні на місці майбутньої арени відбулося урочисте закладення капсули за участю Прем'єр-міністра Миколи Азарова, голови КМДА Олександра Попова та голови ради директорів компанії «DіVision» Дмитра Буряка, яка є інвестором будівництва даної арени.

«Ми взяли курс на те, щоб такі комплекси стали центрами для проведення спортивних та культурних заходів, концертів, наукових конференцій. Ця арена розташовується у прекрасному місці на перехресті багатьох транспортних магістралей, і я впевнений, що вона буде популярною», - сказав під час церемонії Прем'єр-міністр. Він також підкреслив важливість того, що дана арена будується за кошти інвесторів, а не за бюджетні гроші.

У свою чергу Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін зазначив, що «Kiev Arena» стане найбільшим об'єктом подібного роду в Європі, на якому можна буде проводити змагання за 100 видами спорту.

Директор турніру «Євробаскет-2015» в Україні Маркіян Лубківський зазначив, що «Kiev Arena» є однією з тих арен, на яких можуть пройти матчі Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року. «Сьогодні Європа в розгубленості, тому що заявлено дуже багато проектів, серед яких потрібно буде вибрати теми, в яких пройдуть матчі чемпіонату», - сказав він.

Проект будівництва спортивного комплексу затверджений на початку поточного року. Унікальний зал-трансформер під час проведення концертних заходів розрахований на 20 тис. глядачів, баскетболу – 17,4 тис., хокею – 15,34 тис. Для трансформації арени з одного формату в іншій потрібно 12 годин.

Пан Буряк зазначив, що при будівництві арени будуть використовуватись найсучасніші технології, європейський та американський досвід. За його словами, на цій арені можна проводити 270 заходів на рік і навіть при існуючій транспортній інфраструктурі протягом години на арену можна доставити 308 тис. чоловік.

Будівництво «Kiev Arena» планується завершити у січні 2015 року. На її спорудження буде витрачено 120 млн дол.

Тарас Ібрагімов
 
Коментарі (0)