Рус Укр
ГоловнаКиївські будніТранспортУ Києві в черговий раз пробують перейти на безготівкову оплату паркування
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У Києві в черговий раз пробують перейти на безготівкову оплату паркування

З 10 серпня столиця переходить на безготівкову оплату паркування: водії можуть сплатити її через паркомат, SMS або придбати місячний талон
З 10 серпня столиця переходить на безготівкову оплату паркування: водії можуть сплатити її через паркомат, SMS або придбати місячний талон, це міський голова Києва Віталій Кличко заявив в ефірі "112 Україна".
 
Кличко сказав, що вже два роки у Верховній Раді на розгляді перебуває законопроект щодо впорядкування паркування, але за станом на сьогодні він прийнятий тільки в першому читанні.
 
"Ми не маємо права оштрафувати безвідповідального водія, який залишив свою машину або евакуювати авто. Тим не менш, порядок треба навести. Тому з 10 серпня обігу готівкових коштів в сфері паркування в столиці не буде взагалі", - заявив Віталій Клічко.
 
За його словами, такий експеримент триватиме до вступу в силу відповідного закону.

"З 10 серпня людський фактор буде мінімізований. Якщо хтось після 10 серпня буде вимагати з вас готівку за парковку, можете сміливо телефонувати в поліцію. Дуже сподіваємося на відповідальність водіїв. А цей великий оборот тіньової готівки повинен перестати існувати", - додав глава Києва. 

 
Коментарі (0)