Рус Укр
ГоловнаКиївські будніБлагоустрійУ Києві вже встановлено понад 3700 камер відеоспостереження
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

У Києві вже встановлено понад 3700 камер відеоспостереження

У Києві вже встановлено понад 3700 камер відеоспостереження, а ще 4 тис смарт-камер, які об'єднають в єдиний загальноміський комплекс відеоспостереження, встановлять у столиці найближчим часом.
Мер Києва Віталій Кличко відкрив у столиці центр обробки даних у рамках програми "Безпечне місто", повідомляє прес-служба КМДА.
 
У Києві вже встановлено понад 3700 камер відеоспостереження, а ще 4 тис смарт-камер, які об'єднають в єдиний загальноміський комплекс відеоспостереження, встановлять у столиці найближчим часом.
 
"Розвиток сучасної інфраструктури Києва – одна з наших ключових завдань. Сучасне місто має працювати технологічно. І в цьому, зокрема, нам допоможе єдина інформаційно-телекомунікаційна платформа, яка використовує новітні технології обробки великих масивів даних і забезпечить безпеку в столиці", – наголосив Віталій Кличко.
 
"Складна ситуація у зв'язку з агресією проти України, погіршення криміногенної ситуації вимагають ефективного реагування. І реальним кроком до створення системи безпеки в Києві став старт проекту "Безпечне місто". Ми створюємо загальноміську систему відеоспостереження через два місяці нам вдалося встановити 3423 камери в школах, дитячих садках, поліклініках, лікарнях, музеях і театрах. Ще 339 камер встановлено в центрі міста і на автомобільних мостах через Дніпро. А на Майдані Незалежності розмістили унікальну камеру з оглядом 360 градусів", – розповів міський голова.
 
Кличко додав, що найближчим часом у столиці планується встановити ще 4000 смарт-камер, об'єднати в єдиний загальноміський комплекс вже наявні системи відеоспостереження.
 
"Це дозволить повністю охопити столицю. Зокрема, ми приділяємо увагу безпеки в громадських місцях, на великих інфраструктурних об'єктах і виходах з метро, – підкреслив мер Києва. – Також ми плануємо долучити до єдиної системи всі камери відеоспостереження, які працюють у державних та приватних установах. Зараз їх у Києві близько 100 тисяч, і ми повинні об'єднати їх в єдину систему, яка дозволить зробити наше місто безпечним", – додав міський голова.
 
За словами Кличка, функції смарт-камер дуже різноманітні. Вони мають заздалегідь запрограмований сценарій інцидентів і здатні автоматично інформувати ситуаційний центр про небезпеку.
 
"Зокрема, завдяки функції розпізнавання державних символів за допомогою камер столичні поліцейські зможуть ефективніше знаходити викрадені автомобілі. Також такі функції дозволяють поліцейським, рятувальникам або лікарям оперативно допомагати киянам", – розповів він.
 
До того ж, щоб ефективно збирати і аналізувати інформацію з усього міста, створена хмарна платформа загальною потужністю 11 тисяч каналів, яка забезпечить безперервну запис відеоданих.
 

"Окремі фрагменти системи "Безпечне місто" вже розгорнуті у головних управліннях Національної поліції і Служби безпеки України. Надалі ми також залучимо до цієї системи пожежної, рятувальної, медичну, дорожню та інші комунальні і державні служби. І я переконаний, що наша столиця має стати одним з найбезпечніших міст Європи", – підсумував Кличко. 

 
Коментарі (0)