Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГЖитлоУ Києві запрацювала програма «Доступне житло»
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

У Києві запрацювала програма «Доступне житло»

У Києві виділили 208,5 млн грн для реалізації програми «Доступне житло». Департамент будівництва та житлового забезпечення КМДА розповів, як отримати гроші.

У Києві виділили 208,5 млн грн для реалізації програми «Доступне житло». Департамент будівництва та житлового забезпечення КМДА розповів, як отримати гроші.

«Бюджетні кошти спрямовуються на оплату частини вартості житла для громадян, які перебувають на квартирному обліку в столичних райдержадміністраціях. Згідно з вимогами Порядку, для громадян, які мають статус осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (учасників АТО і членів їх сімей) гранична частина вартості становить 50 відсотків фактичної вартості кожного квадратного метра житла, для інших пільгових категорій - 30 відсотків», - повідомив директор Департаменту Сергій Мартинчук.

Особи, які можуть придбати житло на умовах співфінансування, визначаються районними адміністраціями. Їх списки подають до головного розпорядника бюджетних коштів для укладення договорів (згідно з Порядком). Щоб взяти участь в програмі, громадяни повинні звернутися з відповідною заявою до відділу обліку та розподілу житлової площі районної держадміністрації (за місцем перебування на квартирному обліку).

 

 
Коментарі (0)