Рус Укр
ГоловнаВибір редакціїОпалювальний сезон 2019-2020У Києві завершується опалювальний сезон
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У Києві завершується опалювальний сезон

У Києві з 4 квітня завершується опалювальний сезон. Таке рішення прийняли в Київраді на підставі середньодобових температурних показників, які протягом трьох діб були вище +8 градусів. Втім, ще до завершення сезону 1,2 тис споживачів самі висловили бажан

КМДА вирішило завершити опалювальний сезон у столиці з 4 квітня, оскільки, відповідно до чинного законодавства, підставою для цього є середня температура повітря вище + 8 ° С протягом 3-х діб.

Відключення тепла за індивідуальними заявками балансоутримувачів будинків розпочато яеще 31 березня. Станом на 2 квітня компанія отримала близько 1,2 тис. Звернень.

Згідно з технологічними вимогами, відключення триватиме кілька днів. В першу чергу поставки тепла припиняються адміністративним будівлям, потім - житлових будинків і об'єктів соціальної сфери (дитячим садкам, школам, лікарням).

Нагадаємо, опалювальний сезон 2015/2016 в Києві ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» розпочало з підключення до централізованого опалення приміщень дитсадків, шкіл-інтернатів та лікарень на підставі розпорядження Київської міськдержадміністрації № 993 від 2 жовтня 2015 року. Підключення житлових будинків до централізованого опалення почалося 9 жовтня 2015 року.

 

 
Коментарі (0)