Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійУ Києві з'явиться офіційне кладовище для тварин
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

У Києві з'явиться офіційне кладовище для тварин

Перший етап робіт уже розпочато, планується створити універсальне заклад, що включає ветеринарну клініку з найсучаснішим обладнанням і притулок для кішок і собак

 

Київська міська рада затвердила міську цільову програму, що передбачає контроль за утриманням домашніх тварин, будівництво кладовища для домашніх тварин і регулювання чисельності бездомних тварин гуманними методами на 2020-2022 роки.

Про це йдеться в повідомленні Київради.

Відповідне рішення підтримали 103 депутати Київради.

В цілому потреба в коштах на реалізацію заходів програми на 2020-2022 роки становить 185,7 млн ​​гривень, з яких кошти бюджету столиці - 183,7 млн ​​гривень.

Зокрема, програма передбачає будівництво нового Центру захисту тварин.

Перший етап робіт уже розпочато, планується створити універсальне заклад, що включає ветеринарну клініку з найсучаснішим обладнанням і притулок для кішок і собак.

Також передбачено будівництво першого муніципального кладовища для домашніх тварин, що, на думку депутатів, буде сприяти дотриманню встановлених санітарно-епідеміологічних вимог в місті.

Програма передбачає продовження стерилізації бездомних кішок і собак, підтримку опікунства над безпритульними тваринами та створення публічного простору для власників тварин - належну інфраструктуру для вигулу і тренувань собак, встановлення комплексів для збирання за твариною "Собача вбиральня".

 

 

 

 
Коментарі (0)