Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБлагоустрійУ Києві знову спробують посадити каштани Бріоті
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

  

  

  

У Києві знову спробують посадити каштани Бріоті

Весна - саме час для закупівлі і висаджування дерев. Столичні комунальні підприємства готові витратити на це до 24 млн 711 тис. 220 грн.

Весна - саме час для закупівлі і висаджування дерев. Столичні комунальні підприємства готові витратити на це до 24 млн 711 тис. 220 грн.

10 травня пройде аукціон в тендері на закупівлю 1 467 дерев для Подільського району Києва. Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень готове витратити на саджанці до 15 млн 223 тис. 247 грн.

За умовами тендерного завдання, за весну-осінь 2019 року компанія-переможець повинна буде поставити 100 кленів різних видів, 50 буків, 30 катальп, 10 беріз, 85 в'язів різних сортів, 20 чорних тополь, 20 слив Піссарда, 40 яблунь Торінг Брауерс Б'юті, 60 сакур, 5 каштанів Бріоті, 80 туй та інші дерева. Поставки будуть проходити партіями і якщо виявиться, що дерево засохло з вини постачальника, то він повинен його замінити.

Нагадаємо, що свою сумну знаменитість каштани Бріоті отримали через скандал, який прогримів минулої весною 2013 року в столиці, коли виявилося, що замість трьох сотень червоних «Бріоті» за ціною 430 євро за штуку (включаючи доставку і розмитнення), були знайдені лише два дерева цього сорту.

При цьому, повна вартість висадки одного такого каштана, включаючи доставку, роботи по висадці та підготовку грунту, становила в 2013 році 5,4 тис. грн.

Проведена експертиза показала, що серед висаджених дерев 11 відносяться до сорту каштанів «Аэскупус Глобра», 18 дерев - сорт Каштану Баумана», які до цього часу ніколи не висаджувалися на вулицях Києва, і 157 - звичайні кінські каштани.

Представники продавця свою провину так і не визнали.

Крім цього, 13 травня пройде аукціон в тендері на закупівлю 2 299 саджанців Дарницьким комунальним підприємством. На це планується витратити до 9 млн 487 тис. 973 грн.

За умовами техзавдання, до кінця 2019 року мають поставити по 100 ялин і сосен різних видів, 50 клен гостролистий, 30 тополь чорних Італіка, декоративні сливи, вишні, яблуні, 50 катальп, 100 грабів, 50 в'язів, 35 беріз і інші дерева. У цих торгах до постачальників ті ж умови і необхідність замінити дерево, якщо воно засохло з вини постачальника.

Ви мрієте про роботу за кордоном? Іспанія - це дуже поширений напрямок для пошуку роботи. Робоча віза Іспанія оформлюється сроком від 90 днів до 5 років. Ми допоможемо вам отримати візу то роботу про яку ви мріяли.

 
Коментарі (0)