Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГБудівництвоУ Київській області стали менше будувати житла
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У Київській області стали менше будувати житла

За поточний рік введено в експлуатацію 8511 квартир, серед яких переважають однокімнатні (32,6% від загальної кількості).

За 2011 рік у Київській області введено в експлуатацію 1,050 млн м кв. загальної площі житла, що становить 88,7% обсягів відповідного періоду попереднього року.

Про це повідомляє прес-служба Київської облдержадміністрації, з посиланням на обласне ГУ статистики.

Зменшення обсягів введеного житла відбулось в основному за рахунок зменшення обсягів індивідуального житлового будівництва, частка якого у загальних обсягах становила 61%.

Питома вага житла, введеного в експлуатацію в міських поселеннях, становила 39,9% загального обсягу (за 2010 рік - 41,2%), у сільській місцевості - 60,1% (за 2010 рік - 58,8%).

Зросли обсяги житлового будівництва у 7 районах та у 3 містах області, найбільше у містах Васильків, Славутич, Буча та у Макарівському районі.

Водночас зменшилось житлове будівництво у 15 районах та у 9 містах, найбільше (на 89,9-84,5%) - у місті Обухів, Таращанському та у Переяслав-Хмельницькому районах.

Більше половини (53,4%) загального обсягу житла введено у Києво-Святошинському, Обухівському районах та у м. Ірпінь.

При цьому найменше житла (менше 0,1% загального обсягу) збудовано у місті Ржищів, Згурівському і Тетіївському районах

За поточний рік введено в експлуатацію 8511 квартир, серед яких переважають однокімнатні (32,6% від загальної кількості). Частка двокімнатних квартир становила 24,3% від загальної кількості, трикімнатних – 18,2%, чотирикімнатних – 10,4%, п'ятикімнатних – 7,5%, шестикімнатних і більше -7%.

Серед об'єктів соціальної сфери введено в експлуатацію 2 загальноосвітні школи (на 840 учнів у м. Біла Церква та на 288 учнів у селі Пісківка Бородянського р-ну), дитячий садок на 70 місць у селі Пилиповичі Бородянського району, поліклініку на 1000 відвідувань за зміну у м. Бровари, амбулаторію на 25 ліжок (100 відвідувань за зміну) у селі Бишів Макарівського району.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)