Рус Укр
ГоловнаНовини ЖКГТеплоенергетикаУ КМДА пишаються опалювальним сезоном
Опитування всі опитування
ЩО ПЕРЕШКОДЖАЄ ВАМ ВЧАСНО СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ПОСЛУГИ ЖКГ?
Занадто високі тарифи
Регулярне підвищення квартирної плати
Низька якість послуг або їх повна відсутність
Не дотримання виконавцями термінів з вивезення сміття
Бездіяльність ЖЕКу
Нічого, я завжди вчасно сплачую
Я не вважаю за потрібне платити за комунальні послуги

 

 

У КМДА пишаються опалювальним сезоном

О.Мазурчак зауважив, що завдяки суттєвим вкладенням у розвиток мереж, міській владі вдалося зламати тенденцію росту кількості аварій, їх поменшало вдвічі

У столичній адміністрації готуються до закінчення опалювального сезону та вже розпочинають підготовку до нового сезону 2012-2013 років.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі КМДА.

За словами першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака, у підготовчий період відповідні служби міста замінять найбільш проблемні ділянки мереж, які під час моніторингу були виявлені фахівцями та своєчасно зафіксовані.

Значну увагу приділятимуть і якості проведення випробувань теплових мереж, підготовці теплоспоживаючого обладнання житлових будинків та об’єктів соціальної сфери.

Крім того, під час формування переліку об’єктів житлового фонду будуть враховані пропозиції киян та скарги мешканців, що надходили до call-центру столичної адміністрації.

О.Мазурчак зауважив, що завдяки суттєвим вкладенням у розвиток мереж, міській владі вдалося зламати тенденцію росту кількості аварій, їх поменшало вдвічі. Крім того, скоротився і час ліквідації поривів, що говорить про злагоджену співпрацю між структурними підрозділами, підприємствами та організаціями житлово-комунального господарства Києва. Саме таку мету ставило керівництво КМДА, створюючи групу швидкого реагування на аварії під час опалювального сезону.

 

Ольга Гальчинська

 
Коментарі (0)